ЕКОЛОГИЧНЕ ПРИБИРАННЯ

eko-uborka-01

Ми раді представити новий вид послуги – екологічне прибирання приміщень, скорочено – Еко прибирання. Останнім часом людство стало все більше замислюватися про здоровий спосіб життя. Правильне харчування, екологічно чисті будинки, еко одяг, не виключенням є і еко прибирання приміщень.

Що таке екологічно чиста прибирання приміщень? Еко прибирання – прибирання квартир, житлових приміщень без використання засобів містять хімічний склад. Після еко прибирання все чисто, а найголовніше після такого прибирання – екологічно чисте приміщення. У такому приміщенні легко дихати, приємно перебувати. Екологічна прибирання дуже важлива для людей схильних до алергії, для людей які страждають на астму. Еко прибирання рекомендована в приміщеннях, де є діти. Замовивши одного разу еко прибирання, ви вже не захочете проводити прибирання звичайним способом. Різницю ви помітите відразу ж.

eko-uborka-02

Як відбувається така прибирання?

Залежно від стану вашої квартири, будинку або офісу, наш співробітник складе список рекомендацій з прибирання. Пам’ятайте, що екологічне прибирання може бути як генеральним, так і підтримуючим. Після визначення складності прибирання, на вашу адресу направляється бригада співробітників з необхідним обладнанням. При екологічному прибиранні приміщення ми використовуємо професійне обладнання, призначене для такого виду послуг. Екологічне прибирання приміщень дозволяє не просто чисто прибрати, а й знищити більшість бактерій. Бактерії всюди переслідують нас, вони в повітрі, на одязі, меблів, аксесуарах якими ми користуємося. Ми позбавимо вас від шкідливих бактерій не використовуючи хімію. Хімічний склад засобів для чищення очищають, знищують бактерії, але вони часто не є гіпоалергенними. Людина схильна до алергії може відчути себе погано. Після прибирання з хімічними миючими засобами деякі починають задихатися, розвивається астма. Після еко прибирання, екологічне прибирання проводиться, як ми вже говорили без використання хімії, знищується велика частина бактерій, повітря насичується вологою. Звертайтеся в нашу компанію, ми зробимо ваше життя екологічно чистої за допомогою нашої еко прибирання.