Прибирання комерційної нерухомості

yborka-ofisov

Прибирання приміщень на контрактній основі

Види робіт Ціна грн. / М2 Примітка
Прибирання офісних приміщень от 6 грн Договір
Прибирання виробничих площ от 5 грн Договір
Прибирання торгових площ от 10 грн Договір
Прибирання прилеглих територій от 3 грн Договір

Перше враження про вашу компанію, це охайність і зовнішній вигляд Вашого кабінету, офісу, цеху, торгового залу, цехів підприємства. Чисте виробництво обов’язково дасть господареві додатковий заробіток, так як в чистому приміщенні приємно працювати, не соромно приймати відвідувачів, укладати вигідні угоди з клієнтами. В незалежності від виду приміщення, прибирання виробництва (прибирання офісу) повинна проводитись вчасно і регулярно.

commercial-cleaning-1_pageheader

Якісну і професійне прибирання вашого офісу, кабінету, виробництва забезпечить Холдингова компанія «Комплекс солюшенз» в нашій клінінгової компанії працюють майстри чистоти високої кваліфікації і великим досвідом роботи. У прибиранні використовуються, спеціальна техніка, сертифіковані матеріали, засоби та екологічно чисті хімікати.

commercial-cleaning-company-columbus-ohio

Прибирання торгового центру не тільки всередині приміщень, а й зовнішня прибирання дахів, миття вікон, чистка снігу, приведення до ідеального виду фасадів (миття фасадів). Так само прибирання тротуарів, чистка снігу, стоянок і прилеглих територій.

snowremoval_3