Аутсорсинг і аутстаффінг персоналу

Все частіше в завдання, які безпосередньо не стосуються діяльності фірми, віддають сторонньої організації, все частіше можна почути іноземні слова аутсорсинг і аутстаффінг. У чому ж різниця між цими поняттями. Отже, аутсорсинг (англ. Outsourcing: (outer-source-using – використання зовнішнього ресурсу) – доручення на підставі договору, що відповідає організації певних функцій або цілих бізнес-процесів на тривалий період. Таким чином, аутсорсинг передбачає передачу цілого бізнес-процесу або функцій.

autserfing-i-autstaffing-01

Аутстаффінг (outstaffing англ. Out – «поза» + англ. Staff – «штат») – таким чином, прямий переклад означає працівник поза штатом або висновок співробітника з власного штату. Фактично працівник, що виконує певні функції в компанії, має трудові відносини з компанією-підрядником, там він оформляє всі необхідні документи, лікарняні, відпустки та інше. Аутстаффінг припускає передачу окремих співробітників.

Аутсорсинг персоналу в сфері клінінгу є однією з найбільш затребуваних послуг. Нашою організацією надається молодший обслуговуючий персонал:
Прибиральник – співробітник, що приводить приміщення в порядок.

Посудомийник – працівник, що виконує операції по ручної або машинної митті посуду.

Разнорабочий – працівник, що виконує різні підсобні роботи, які не потребують спеціальної підготовки.

Двірник – працівник, який забезпечує порядок на прилеглій території.

Комплектовщик – працівник складу, формує замовлення.

Такелажник – працівник, що виконує комплекс робіт по розвантаженню, завантаженню, перенесенні вантажів.

Хаусмастер – майстер на всі руки, працівник, що виконує дрібний ремонт меблів, електрики, сантехніки в організації.

Кава-леді – в її завдання входить приготування напоїв, мийка посуду в організації.

Роботи на складі (погрузка-разгрузка,стикерование,штабилирование,упаковка в МЕТРО юніти)
та інший персонал, який не потребує спеціальної кваліфікації.

autserfing-i-autstaffing

Переваги аутсорсингу і аутстаффінгу:

Завдання підбору, заміни, надання відпусток і лікарняних автоматично знімається з організації замовника, Таким чином, вивільняється персонал замовника від підбору та відбору кандидатів.
Відсутність кадрового діловодства по співробітниках, виведеним за штат.
Завдання нарахування заробітної плати та її виплати, також знімається з персоналу бухгалтерії замовника, що економить час і зменшує фонд оплати праці.

Варіанти термінів укладання договорів:

1. Довгостроковий – від 6-ти місяців до трьох років. Даний варіант договору на аутсорсинг персоналу добре підійде тим, у кого роботи необхідно виконувати цілий рік.
2. Короткостроковий. У разі якщо вам необхідний співробітник на час відсутності вашого працівника або для виконання робіт, що мають короткостроковий характер, ми можемо вам надати тимчасового співробітника.

Розрахунок оплати може здійснюватися за різними критеріями: за годинником, за зроблену роботу, за календарний місяць. Кожен клієнт вибирає ту форму оплати, яка буде зручна саме йому.

Отже, якщо ви поставили собі за мету підвищити ефективність свого підприємства за рахунок звільнення організаційних, фінансових та інших ресурсів підприємства і зосередитися на основних напрямках діяльності Холдингова компанія “Complex Solutions” готова вам в цьому допомогти.