Мийка вікон

Миття вікон, вітрин та інших скляних поверхонь

Види робіт Ціна грн. / М2 Примітка
Мийка вікон від 20 грн. Вартість миття вікон та інших скляних поверхонь, залежить від ступеня забруднення, сезонності, обсягу робіт

window-cleaning

ВІКНО В ЧИСТИЙ СВІТ

Миття вікон і фасадів – одна з найбільш затребуваних на ринку клінінгових послуг. Ні для кого не секрет, що блиск свіжовимитих вікон створює підняту і діяльну атмосферу всередині будь-якого приміщення. Що стосується зовнішнього вигляду будівлі, то блискучий чистотою вікон фасад незмінно привертає увагу і викликає довіру. Неспроста, блискучий тисячами вікон хмарочос – один із символів успіху. Прозоре скло відображає в собі небо і робить його більш близьким для людини, викликаючи відчуття гармонії і прагнення вгору. Крім того, вікно пропускає повітря і сонце, необхідні для життя людини і його гарного самопочуття. Бруду і розлучення на вікнах пригнічують і насторожують. Вікно – спосіб спілкування з зовнішнім світом, який знаходиться за стінами будівлі, і це повідомлення повинно бути максимально комфортним з обох сторін. Правило чистих стекол поширюється не тільки на вікна. Як відомо, в будь-якому магазині ретельно стежать за чистотою вітрин. Адже який би прекрасний товар не лежав на прилавку, його вигляд для покупця повинен бути представлений найпривабливішим чином. Брудні відбитки і неохайність вітрини можуть легко зіпсувати враження про будь-якому предметі. Таким чином, ідеальна чистота вікон і вітрин відповідає не тільки санітарно-гігієнічним вимогам, а й елементарним уявленням про порядок і красу будівлі.

Варто також відзначити, що догляд за сучасними скляними конструкціями і будівлями вимагає чималого досліди і професійного устаткування. А миття вікон на великій висоті може виконуватися тільки спеціально навченими людьми – промисловими альпіністами. Тому все більше компаній доручають виконання цих робіт професіоналам у сфері клінінгу. Таке рішення не тільки дозволяє виконати трудомісткі роботи за короткий термін, але і є запорукою якісного результату і економії коштів. Наша компанія надає повний спектр послуг з миття вікон і фасадів. Співробітники нашої компанії мають високий професійний рівень і грамотно використовують спеціальні засоби і техніку. Вони швидко освіжать зовнішній вигляд вікон, вітрин та фасадів різних видів будівель і споруд. Ви не тільки побачите світ через чисті скла, а й станете в найкращому вигляді перед своїми клієнтами та колегами. Адже зустрічають все-таки по одягу, а фасад будівлі – це «одяг» вашої фірми, по якій легко можна визначити її спроможність і успішність.

ВИДИ РОБІТ

Миття вікон передбачає мийку стекол, рам, укосів, підвіконь і відливів. Як уже зазначалося, миття вікон здійснюється за певною технологією і вимагає спеціальної підготовки, а також вироблення навичок для досягнення найкращого результату. Миття вікон проходить в кілька етапів. Воно починається з попередньої підготовки – звільнення підвіконь і прибирання пилу за допомогою пилососа. Потім миються рами, укоси, підвіконня, і радіатори від пилу, бруду та ін. Тільки після цього працівник приступає до миття стекол. Спеціальний інвентар (скребок, шубка), який використовується при цьому, допомагає значно прискорити процес. Рідина зі скла знімається стяжкою, а її залишки вафельним рушником. Насухо протирається підвіконня і радіатор під ним.

Чистка жалюзі. У сучасних приміщеннях більшість вікон оснащені жалюзі, які також потребують догляду. Чистку вертикальних і горизонтальних жалюзі оптимально проводити одночасно з миттям вікон.

Мийка фасаду. Забруднення на фасаді можна розділити по фактору освіти: до зовнішніх відносяться плями, пил, бруд, написи; до внутрішніх – висоли. Якщо з першими типами забруднень все більш-менш ясно, то з другим необхідно пояснити, що це таке і звідки вони беруться. Висоли – це солоні виступу на поверхні фасаду. Їх утворення пов’язане з тим, що будівельники додають сіль в розчин, який використовується для поклажі цегли, клеєння облицювальної плитки та інше. Дістає сіль на поверхню звичайна, випаровується вода. Усунення висолів проводиться за допомогою професійної хімії.

Window-Cleaning-Layer

Підбір хімічного засобу для видалення забруднень з поверхонь здійснюється за наступним принципом: висоли, як правило, прибираються кислотними засобами. Вони підбираються в ході огляду, а перед початком робіт тестуються фахівцем клінінгової компанії з тим розрахунком щоб, розчинити поверхневий шар солі, при цьому зберігає колір фасаду. При використанні кислотних засобів важливо не пошкодити кислотою інші елементи фасаду – вікна, відливи, водостічні труби та інші елементи консрукцій. Кислотними засобами не можна користуватися при відмиванні фасаду з натурального каменю (мармур, граніт та інше). Бруд, плями добре відмиваються лужними засобами. Для захисту фасаду застосовується гідрофобизіруючи засоби.

Гідрофобізація фасаду з бетону, цегли передбачає покриття поверхні спеціальним складом, який відкидає воду і бруд. Гідрофобізація здійснюється в три етапи: очищення фасаду, його сушіння та просочування гідрофобною речовиною. Відзначимо, що піддаються гідрофобізації тільки матеріали, які вбирають вологу: штукатурка, цегла та інше.

Мийка зовнішньої реклами та вивісок. Сучасне місто цілодобово рясніє вогнями і фарбами вивісок, для того щоб зберегти гарний зовнішній реклами, за нею необхідно доглядати, періодично знімаючи вуличну сажу, пил бруд. Професійне миття реклами передбачає використання спеціальних мийних засобів та інвентарю, що дозволяє отримати відмінний результат. Чистий і красива реклама привертає більшу увагу і є одним зі складових успіху практично в будь-якій справі.

Утеплення і заклеювання віконних рам – необхідна для жителів суворого клімату процедура. Бажання утеплити вікна виникає разом з приходом осені і перших холодів, що цілком зрозуміло: через неутеплені вікна так швидко йде дорогоцінний тепло. Тому логічно, що одночасно з миттям вікон доцільно їх заклеїти, для того щоб забезпечити комфорт і тепло в приміщенні в холодну пору року.

Тонування вікон передбачає заклеювання вікон сонцезахисної плівкою, яка не тільки не пропустить яскраве сонячне світло, але і додасть склу деяку міцність. Сонцезахисні плівки бувають різної товщини і різного виду. Вони діляться на плівки:

  • з ефектом односторонньої видимості. Назва говорить сама за себе, але слід врахувати, що цей ефект діє за умови що рівень освітленості в приміщення дорівнює рівню освітленості зовні – таким образів, ввечері даний ефект не працює;
  • тонують плівки захищають від перегріву в літню пору, але пропускають мало ультрафіолету;
  • сонцезахисні плівки відбивають сонячне світло і сонячну енергію до 80%;
  • дзеркальні плівки. Виходячи з назви дзеркальна плівка виглядає зовні приміщення як дзеркало і зберігає конфіденційність. Вона також оберігає від сонячного світла і енергії до 80%. Кольори такої плівки різні;
  • матові плівки. Дані плівки мають високу світлопропускну здатність до 77%, але через них практично неможливо нічого побачити. Кольори таких плівок можуть бути різними.

Зняття захисних і рекламних плівок. Ця послуга стає актуальною, коли реклама застаріла або з’явилося бажання змінити, а може і зняти плівку. Самостійно це здійснити досить складно, тут знадобляться спеціальні хімічні засоби і інвентар, який є у співробітників нашої компанії.

Наші фахівці мають всі відповідні дозволи на проведення висотних робіт

разрешение-на-высотные-работы

МЕТОДИ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ

Залежно від того, які роботи потрібно виконати, миття вікон і фасадів здійснюється різними методами і з використання спеціального обладнання:

Ручний спосіб мийки вікон і фасадів із застосуванням спеціального інвентарю (губка, стяжка скребок, телескопічний подовжувач) – цей спосіб використовується в більшості випадків для вікон і фасадів, які мають глянцеву поверхню.

Чистка фасадів ручним способом за допомогою щіток і педів – використовується на будь-яких поверхнях для видалення особливих забруднень (різні плями, патьоки і інше).

Чистка фасадів апаратом високого тиску застосовується для різноманітних забруднень абсолютно для будь-яких поверхонь.

Метод промислового альпінізму – це спеціальний спосіб здійснення робіт на висоті на різних видах об’єктів з використанням для руху вгору-вниз мотузки або інших альпіністських видів, обов’язково використання страховки. Методом промислового альпінізму крім мийки вікон також виконується ряд інших робіт: герметизація міжпанельних стиків (швів), прибирання снігу і видалення бурульок.

Мийка при використанні автопідйомника або інших підйомних механізмів необхідний, коли форма і конструкція будівлі (далеко виступаючі поверхні, великий кут нахилу) не передбачає кріплення страхувальних пристроїв альпініста.

Що стосується періодичності проведення робіт, то вона залежить, як від вимог чистоти і ступеня забрудненості, так і від побажання замовника, і обумовлюється в кожному конкретному випадку. Миття вікон може проводитися щомісяця, 2 рази на рік, 1 раз на рік – навесні. Миття фасадів оптимально проводити 2 рази на рік. Періодичність в цьому випадку може варіюватися в залежності від ступеня забруднення і типу матеріалу фасаду.