Ландшафтний дизайн від компанії «Комплекс Солюшенс»

Мистецтво тонке, що опишу я вам,
Сходить до минулого, до далеких часів.
З тих пір, як людина орати знайшла вміння,
Прикрасити будинок і двір він відчув поривання
І став навколо себе садити для краси
За своїм смаком дерева і квіти.

Жак Деліль «Сади»

ozelenenie-i-landshaft-02

Ландшафтні роботи часто мають на увазі необхідність залучення не просто досвідчених професіоналів, але дійсно талановитих майстрів. Гарний ландшафтний дизайн території є своєрідним твором мистецтва, яке створюється для зручності та комфорту людей. Іноді природний ландшафт сам по собі настільки бездоганний, що втручання людини стає просто зайвим. Але, як правило, заміські ділянки виглядають, не дуже мальовничо і вимагають до себе особливої ​​творчого підходу. Дизайнери, які повністю віддаються роботі, здатні творити справжні чудеса – перетворювати непоказний ділянку землі в райський куточок.


Приватний ландшафтний дизайнер обов’язково повинен бути творчою натурою і мати натхнення для створення оригінальних рішень з облаштування території. Тільки людина з хорошим уявою зможе в покинутому пустирі побачити ідеї майбутнього квітучого саду. В даний час існує безліч фірм, які пропонують послуги дизайнерів з ландшафту. Тому вибір фахівця стає досить складним рішенням. Як правило, головний критерій є очевидним – людина повинна щиро любити те, що він створює. Це завжди можна помітити, подивившись на приклади виконаних проектів.


Компанія «Комплекс солюшенз» допоможе вам організувати простір навколо заміського особняка і створити воістину сад вашої мрії. Ми багато років спеціалізуємося на проектуванні та реалізації проектів озеленення та благоустрою заміських володінь. Наші співробітники є професіоналами, які віддані своїй справі. Завдяки творчому натхненню фахівців, хорошій якості матеріалів і дотримання технологій ваш сад придбає естетичну виразність і стане ідеальним місцем для відпочинку.

ozelenenie-i-landshaft-03


Сучасний ландшафтний дизайн


Недорогий ландшафтний дизайн часто має на увазі економію на роботах і матеріалах, що позначається на кінцевому результаті. Ми ж пропонуємо елітний ландшафтний дизайн, який об’єднує в собі відразу кілька складових:


будівництво та архітектуру – грамотна побудова конструкцій і організацію садів за сучасними технологіями;
ботаніку і рослинництво – озеленення території, спорудження квітників, парків, садів, газонів і т.д .;
Мистецтво – інтуїтивний, творчий підхід до створення унікального за своїм виконанням ділянки, естетично привабливого і неповторного;
Психологію – облаштоване простір повинен ненав’язливо розташовувати до відпочинку і розслаблення, приносити відчуття радості і спокою.


Незвичайний ландшафтний дизайн вимагає від виконавця творчого розмаху, власного унікального бачення, здатності оригінально обігравати недоліки території. Професійний ландшафтний дизайн виконується нашими співробітниками на самих різних ділянках, будь то:


-Лісовий масив. При грамотній коригування та благоустрій дикий ліс стає комфортною і естетичної зоною відпочинку;
-Сад на схилі. Ухил майданчика надає великі можливості для реалізації цікавих дизайнерських рішень, наприклад, створення штучних терас, ставків, водоспадів;
-Неровний Рельєф. Основними можливостями ділянок зі складним рельєфом є ​​велика кількість і різноманітність застосовуваних рішень. Досвідчений дизайнер збереже природний рельєф місцевості і зробить його більш зручним для життя людини;
-Вузька ділянка. Навіть таку ситуацію досить легко виправити, перетворивши вузьку територію в привабливий і комфортабельний сад;
-Парковая Зона. Вимагає до себе «архітектурного підходу», щоб оперувати великими масштабами складної біосистеми. При цьому дизайнер повинен враховувати і весь комплекс природних факторів – біологічні, рельєфні і екологічні особливості території.

ozelenenie-i-landshaft-05

Потрібно ландшафтний дизайн?

Замовити ландшафтний дизайн «під ключ» в Компанії «Комплекс солюшенз» – означає, довірити професіоналам увесь спектр робіт з озеленення та благоустрою земельної ділянки. Приватний ландшафтний дизайн включає в себе і такі послуги, як проектування і закладка систем автоматичного поливу, систем відведення зливових і грунтових вод, систем функціонального і ландшафтного освітлення ділянки.


Фахівці Компанії «Комплекс солюшенз» – це професіонали, закохані в свою спеціальність, що вкладають душу в кожен проект, готові втілювати в життя найсміливіші ідеї клієнтів. Оформлення ландшафтного дизайну завжди відбувається з безпосередньою участю керівника студії, який контролює кожен етап роботи з розробки та реалізації проекту. Ми дотримуємося чесного і якісного підходу в роботі і гарантуємо, що кінцевий результат перевершить всі ваші очікування!

Приклади вибраних робіт з ландшафтного дизайну та озеленення заміських володінь:

ozelenenie-i-landshaft-06

ozelenenie-i-landshaft-07