Прибирання житлових приміщень

Прибирання після будівництва та ремонту

Види робіт Ціна грн./м2
Прибирання після будівництва та ремонту від 60 грн.м.кв

Генеральне прибирання квартир, котеджів, заміської нерухомості

Види робіт Ціна грн./м2
Генеральне прибирання  від 55 грн.м кв

house-cleaning

Прибирання квартир

Будинок – це те місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Будинок – це місце, де тепло і затишно. Чистота і затишок пов’язані з необхідністю прибирання. Більшість з нас не любить прибирання квартири, а необхідність в ньому виникає постійно, але ж так хочеться відпочити, зайнятися своїми улюбленими справами. Жир на кухні, брудна плита, крихти на підлозі, білий наліт у ванній змушують витрачати масу свого вільного часу для того, щоб в дома було затишно, свіжо і красиво.

Прибирання квартири, з чого воно починається, яке воно буває і що в нього входить?

Давайте поговоримо з чого починається прибирання

З чого починається прибирання квартири? Дуже часто в оголошеннях послуг з прибирання, та й на самих сайтах, існує обмовка, мовляв, прибирання починається з клінінгової компанії. Не погоджуюся. Прибирання починається, як і все в цьому світі, з початку. Де бере свій початок прибирання квартири? Почнемо з того, щоб прибрати квартиру її потрібно мати. Якщо у вас є квартира і ви звернулися за допомогою в прибиранні до фахівців клінінгової компанії, отже, ви її і отримаєте. Повернувшись до питання, з чого починається прибирання? Відповідаю, з вікон. Звичайно ж з вікон і не як інакше. Від послідовності прибирання залежить і якість послуги, і час її проведення. Адже якщо спочатку вимити підлогу, а потім вікна, підлогу доведеться або перемивати, або нехай буде так, ми його вже мили. Робіть висновки, наскільки професійна компанія, в яку ви звернулися. І так визначили. Будь-яке прибирання квартири, починається з миття вікон.

Яке буває прибирання?

Будь-яке прибирання – є звичайним! Немає нічого незвичайного в прибиранні квартири. Всі дії послідовні і немає тут нічого нового. За винятком професіоналів, майстрів чистоти, для яких ця робота яку вони зобов’язані виконувати на найвищому рівні надання даного виду послуг. Хімії за допомогою якої ця послуга надається, плюс професійне обладнання дозволяє чистіше і швидше прибрати квартиру. Хоча чистіше і швидше, це лише в тому випадку, якщо персонал навчений і готовий до надання такої послуги. Повернемося до питання.

От же, прибирання буває:

Регулярне прибирання квартир – один або кілька разів на тиждень.
Підтримуюче прибирання квартир – вимагає постійної присутності майстра чистоти.
Генеральне прибирання квартир – один раз на місяць.
Сезонна прибирання квартир – два рази на рік, як правило, восени і навесні.
Після будівельна прибирання квартир – після завершення ремонту приміщення.
Миття вікон, як правило, здійснюється сезонно, весна, осінь і один раз на місяць або квартал.
Також прибирання квартир може бути терміновим, нічним, одноразовим і т.д.

clean-kitchen2

Що входить в прибирання, якщо ви замовили одну з вище перерахованих видів послуг?

Регулярне прибирання квартир

– Основною складовою такого прибирання буде, сухе прибирання всіх поверхонь, а також вологе прибирання.

Підтримуюче прибирання квартир.

– Наведення порядку в квартирі і підтримання чистоти локально.

Генеральне прибирання квартир

Що таке генеральне прибирання будинку знає будь-яка господиня не з чуток. Найчастіше ми витрачаємо на неї не один день, необхідно привести весь будинок від стелі до підлоги в ідеальний порядок.

Генеральне прибирання квартири, котеджу здійснюється за принципом від вікна до дверей, від стелі до підлоги. У генеральне прибирання входять:

1.Прибирання кімнат:

 • протирання пилу з усіх поверхонь: світильників, дверних блоків, плінтусів, підвіконь, батарей, меблів, техніки, і інших предметів інтер’єру, а також плінтусів, підлоги.
 • чищення пилососом м’яких меблів, підлоги, килимів
 • вологе прибирання підлоги
 • мийка дзеркал, скляних поверхонь, мозаїк та ін.

2. Прибирання кухні:

 • мийка від жиру і нальоту плит, духовок і холодильників
 • мийка зовні і всередині кухонних шаф
 • мийка кухонного та іншої техніки
 • чистка кахельних фартухів

3.Прибирання ванної кімнати і туалету:

 • мийка сантехнічних приладів (ванна, унітаз, умивальник, біде) від іржі і відкладень;
 • чистка кахельної плитки
 • протирання всіх шафок і аксесуарів, змішувачів.

4. Додатково можуть включатися:

 • прасування білизни
 • миття посуду
 • догляд за територіями
 • приведення до ладу балконів, лоджій, терас, веранд, зимового саду
 • химчистки мебели и ковров
 • миття вікон

Перелік прибраних поверхонь і перелік робіт змінюються в залежності від бажання Замовника.

Треба відзначити, що прибирання будинку або котеджу може ускладнюватися в зв’язку з великою кількістю приміщень для господарських потреб.

clean-kitchen3

Основне прибирання

Прибирання менш ретельне по відношенню до генерального прибирання квартири будинку, котеджу. Говорячи простою мовою, це прибирання, яку господині здійснюють приблизно раз на тиждень. Як правило, це протирання пилу з предметів інтер’єру, чистка пилососом, вологе прибирання підлоги, прибирання кухні, прибирання ванни і туалетної кімнат. Перелік робіт при такому прибиранні узгоджується індивідуально з Замовником.

Прибирання квартири або котеджу після ремонту або будівництва

Кожен з нас в житті стикався з ремонтом квартири, стільки праці було покладено, були ретельно продумані всі елементи дизайну та інтер’єру, для того щоб дома було красиво і затишно. Ремонт зроблений, але навколо осів будівельний пил, подекуди залишилися сліди фарби, лаку, клею, все це псує зовнішній вигляд і настрій. Важливо провести прибирання після, не зашкодивши предметів інтер’єру та дизайну, а це можливо при знанні хімічних засобів і умінні ними користуватися.
Прибирання може знадобитися не тільки після завершення будівництва або ремонту, а в його ході. Це може бути перед клейкою шпалер, фарбуванням стін, підлоги та інше. Наші фахівці готові приступити до виконання і таких робіт.

Хімічні засоби для прибирання

Ми працюємо більше ніж сімь років, тому ми добре знаємо, які засоби будуть оптимальні для використання при прибиранні квартири, яким чином відмити ту чи іншу поверхню, всі засоби прибирання безпечні і мають сертифікати якості.

Професійні прибиральники

Персонал, який притягається до приватного сектору, працює у нас роками, відповідно ці люди добре навчені і націлені на хороший результат, так як тут використовується їх мотивація додаткового заробітку.

Інвентар та обладнання

Залежно від складності продукції, що замовляється при прибиранні може застосовуватися різний інвентар і обладнання: швабри і мопи, губки, щітки, при замовленні хімчисток спеціальні машини, для мийки вікон шубки, скребки та втулки. Все це буде підібрано індивідуально при оформленні вашого замовлення.