Прибирання комерційної нерухомості

yborka-ofisov

Прибирання приміщень на контрактній основі

Види робіт Ціна грн. / М2 Примітка
Прибирання офісних приміщень от 25 грн Договір
Прибирання виробничих площ от 20 грн Договір
Прибирання торгових площ от 30 грн Договір
Прибирання прилеглих територій от 15 грн Договір

Перше враження про вашу компанію, це охайність і зовнішній вигляд Вашого кабінету, офісу, цеху, торгового залу, цехів підприємства. Чисте виробництво обов’язково дасть господареві додатковий заробіток, так як в чистому приміщенні приємно працювати, не соромно приймати відвідувачів, укладати вигідні угоди з клієнтами. В незалежності від виду приміщення, прибирання виробництва (прибирання офісу) повинна проводитись вчасно і регулярно.

commercial-cleaning-1_pageheader

Якісну і професійне прибирання вашого офісу, кабінету, виробництва забезпечить Холдингова компанія «Комплекс солюшенз» в нашій клінінгової компанії працюють майстри чистоти високої кваліфікації і великим досвідом роботи. У прибиранні використовуються, спеціальна техніка, сертифіковані матеріали, засоби та екологічно чисті хімікати.

commercial-cleaning-company-columbus-ohio

Прибирання торгового центру не тільки всередині приміщень, а й зовнішня прибирання дахів, миття вікон, чистка снігу, приведення до ідеального виду фасадів (миття фасадів). Так само прибирання тротуарів, чистка снігу, стоянок і прилеглих територій.

snowremoval_3