Прибирання прилеглих територій

uborka-teritoriy-01

В умовах міста простір, в якому існує і пересувається людина, досить регламентований: він закладен в схему забудови, перетин вулиць і переходів, паркові зони, ігрові майданчики і так далі. Будь-яке місце в місті виконує відведену йому функцію і має чіткі межі. Як правило, зовнішній вигляд будівлі залежить не тільки від його архітектури, а й від його «влаштування» в навколишній пейзаж. Територія, прилегла до будівлі може служити і для відпочинку, і для парковки, але вона завжди несе певну інформацію про мешканців і про призначення той будівлі, навколо якогї вона розташована. Акуратно підстрижені газони, наявність дерев, чистий тротуар, зручна під’їзна доріжка, доглянутий паркінг, відсутність вибоїн і тріщин в асфальті – всі ці прикмети формують позитивний і привабливий образ будівлі. Однією з ознак високого культурного рівня цивілізацій ранніх епох вважалися місця, спеціально відведені для сміття. Якщо сміття валялося на вулиці – це було свідченням військової розрухи і запустіння. В принципі, з тих пір, щодо людини до місця свого проживання мало що змінилося – воно повинно бути комфортним і доглянутим. Але в ті, відносно далекі часи, догляд за територіями міста міг скласти проблему, так як для цього не було спеціальних засобів, і були потрібні великі трудовитрати. В сучасний час технічні знання, накопичені людиною, дозволяють утримувати територію в ідеальному чистоті і порядку. Прибирання прилеглої території стає все більш затребуваною послугою. Це в якійсь мірі залежить від усвідомлення людиною того факту, що вид навколишньої місцевості залежить тільки від його зусиль і повинен соотвествовать як його естетичним уявленням, так і вимогам санітарії і порядку. Існують певні правила і постанови, які регламентують експлуатацію територій (наприклад, обов’язкове прибирання сміття, очищення території від снігу і так далі). Комплексне прибирання території, яке пропонує Холдингова компанія “Complex Solutions”, включає в себе проведення всіх необхідних робіт для збереження зовнішнього вигляду території, підтримання її чистоти і порядку.

uborka-teritoriy-04
Залежно від ступеня забрудненості і вимог замовника, прибирання проводиться разово або з певною, встановленою у договорі, періодичністю. Для досягнення бездоганної чистоти проводиться генеральне прибирання території, яка має разовий характер. Проведення цього виду прибирання залежить від різних причин: так наприклад, вона може знадобитися з приходом весни або для облагородження району, ліси та інше. Разово можна прибрати територію, як перед будівництвом, так і після його завершення.
На відміну від генеральної, основне прибирання проводиться на постійній основі з певною періодичністю. Це комплекс робіт, який дозволяє підтримувати чистоту і комфорт навколо будівлі протягом усього дня і протягом довгого часу.
Варто зазначити, що перелік робіт, які проводяться в ході прибирання території, залежать від сезону. Прибирання територій в літній період часу включає в себе наступні види робіт:
• збір великого і дрібного сміття;
• винесення сміття і його укладання в накопичувальні баки і контейнери;
• подальше вивезення сміття;
• миття фасадів будівель та зовнішнього скління;
• чистка зливних решіток і жолобів;
• полив та миття проїжджої частини і тротуарів;
• догляд за газонами, клумбами (посів, покіс трави, полив).

uborka-teritoriy-02
Зимове прибирання вимагає більше трудовитрат і спеціальної прибиральної техніки. У зимовий період проводяться такі види робіт:
• збір снігу і очищення від криги, складування снігу в спеціальних місцях, а також навантаження снігу в контейнера і вивезення з території.
• застосування антігололедних реагентів для зменшення ковзання тротуарів і доріг і зниження травмоопасності.
• очищення фасаду будівлі від снігу і зливів від бурульок і льоду.
Залежно від площі території і її типу (газони, асфальт та інше) використовуються різні методи збирання. Так, асфальтові покриття прибираються двома способами: ручним і механічним. Як правило, ручний спосіб застосовується на невеликих територіях, а також для вузьких ділянок доріг і тротуарів. У цьому випадку використовується такий інвентар як движки, мітла і так далі.
Механізоване прибирання застосовується на великих територіях, коли ручної праці явно не достатньо. Професіонали і тут допоможуть оцінити, в яких випадках буде досить мотоблока, а в яких необхідний трактор.

uborka-teritoriy-03
Що стосується газонів, то догляд за цим типом території передбачає полив і стрижку. Для стрижки газонів застосовується газонокосарка або тример в залежності площі і ландшафту. Акуратно підстрижені газони завжди викликають відчуття порядку і доглянутості, а ідеальний ландшафт, без сміття та бруду, доповнює це враження.

uborka-teritoriy-05
Важливо, що професійне прибирання території проводиться навченими фахівцями і з застосуванням всього необхідно обладнання. Періодичність проведення робіт визначається в договорі: воно може бути разовим (генеральним прибиранням), щотижневим і щоденним. Наша клінінгова компанія не тільки швидко і якісно прибере територію і призведе її в порядок відповідно до вимог чистоти і безпеки. Вона зробить це у зручний для вас час, не завдаючи незручності співробітникам і відвідувачам.