Прибирання після свята

uborka-posle-prazdnika

Вартість розраховується індивідуально для кожного замовлення.
Мінімальна вартість такої послуги
Прибирання після вечірки, все одно, що похмілля.

Ми розуміємо, як важко зайнятися після веселощів прибиранням, тому пропонуємо допомогу. Ви відпочиваєте, ми наводимо порядок.
Продовжити гарний настрій після завершення свята можна за допомогою «Комплекс солюшенз», а вірніше бригади Швидкої допомоги в прибиранні після свят.
Зателефонуйте в нашу компанію, до вас відразу ж попрямує бригада з миючими та очищуючими аксесуарами.
Ми розуміємо, що таке прибирання вимагає до себе особливої ​​уваги і негайних дій з нашого боку.
Яка після святкова прибирання може знадобитися, або часто задаються клієнтів нашої компанії:

питання:
Батьки раптово повертаються з відпустки, а ми з друзями влаштували вечірку напередодні, що робити?

відповідь:
Терміново дзвоніть 044 240 23 62. В будь-який час доби на вашу адресу попрямує бригада швидкої допомоги в прибиранні і наведення порядку. Досить повідомити нам, коли повертаються ваші батьки, ми наведемо порядок за довго до їх приїзду.

питання:
У нашого дитини напередодні був день народження, вся галявина в фантики і конфетті, вітальня кімната вимазана шоколадом і талим морозивом, не могли б Ви вислати Швидку допомогу в збиранні після свята?
відповідь:
Дякуємо за проявлений інтерес до нашої компанії, бригада швидкої допомоги в прибиранні після свята вже виїхала в вказану вами адресу, чекайте.

питання:
У нас в наступну суботу весілля. Ми вирішили провести свято в заміському будинку. Весільне захід триватиме два дні. Цікавить прибирання після першого дня святкування і завершальна прибирання після закінчення весілля. Також знадобиться майстер чистоти протягом двох днів для підтримки чистоти на прилеглій території до будинку і підтримання порядку в самому будинку, зокрема в кімнатах для гостей. Дякуємо.
відповідь:
Наша компанія вітає Вас з настільки знаменною подією і дарує Вам знижку на всі наші послуги в розмірі 10%. Дана знижка діятиме протягом усього року, не залежно від обраних вами послуг. Також в вказану вами адресу буде направлено, два майстри чистоти, для здійснення підтримуючої прибирання протягом всього святкування і бригада швидкої допомоги в прибиранні після свята. Бригада здійснить прибирання будинку і прилеглої території в обумовлений час і в найкоротші терміни. Ми гарантуємо, ваші гості навіть не помітять нашої присутності.

uborka-posle-prazdnika-02

Прибирання після свят
Прибрати приміщення після свята. Кому варто довірити таку роботу? Найпростіше звичайно викликати клінінгову компанію, яка не просто наведе порядок після святкового застілля, але і вивезе весь непотрібний сміття.
Наша компанія пропонує, прибирання після свята, в яку входить цілий комплекс послуг. Терміновий виїзд мобільної бригади в день замовлення. Вам нема про що не доведеться турбуватися, ми все привеземо з собою. Від пилососа, до сміттєвого мішка.
У таку прибирання входить
– Мийка всього посуду
– прибирання сміття
– Мийка столів
– Мийка підлоги
– Розкладка речей по місцях
– Чистка санвузлів
додатково
– Хімчистка меблів, ковроліну
– Прибирання спальні
– Комплексне прибирання приміщення
Мінімальна сума замовлення