ПОСЛУГИ ПРОМИСЛОВОГО АЛЬПІНІЗМУ

промышленный-альпинизм-02

Промисловий альпінізм в Україні за останні роки, заявив про себе, як про універсальний технологічний процес, який можна широко використовувати при проведенні всіляких монтажних, будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт. Промисловий альпінізм можна застосовувати при виконанні всіляких висотних роботах (що в Києві особливо актуально): при митті вікон і фасадів, гідрофобізації будівель, усунення плям на будівлях, при установці систем кондиціонування, підйомі великогабаритних речей через віконні отвори і т.п. Промисловий альпінізм дозволяє виконувати різного роду внутрішні роботи у важкодоступних місцях: миття зсередини атріумів, чистка й пофарбування балкових перекриттів цехів і ангарів, ремонт внутрішніх водостоків в виробничих цехах і т.п. Промисловий альпінізм – це робота для справжніх професіоналів, які знають, як провести монтажні, ремонтні та оздоблювальні роботи максимально безпечно і швидко. Промисловий альпінізм відноситься до одного з найцікавіших для нас і в той же час складних видів робіт.

Промисловий альпінізм використовується для проведення висотних робіт, багато з яких необхідні для прибирання будинку. Це особлива категорія збиральних робіт, що вимагає спеціального спорядження, відмінно підготовлених фахівців і серйозних зусиль. У цій сфері працюють монтажники і висотники. Всі вони проходять ретельну підготовку як власне з альпінізму, так і по тим висотним роботам, які їм необхідно виконувати.

промышленный-альпинизм-01

Одне із завдань, для вирішення якої використовується промисловий альпінізм – миття вікон і фасадів будівлі. Особливо це актуально для тих вікон, які не відчиняються – вимити їх можна тільки зовні. Те ж, природно, відноситься і до фасадів. Альпіністи і висотники виконують такі роботи на будь-яких будівлях – житлових будинках, бізнес-центрах, виробничих та інших спорудах.

Також промисловий альпінізм незамінний при гідрофобізації будівель. Цим словом називається спеціальна обробка фасадів, які виготовлені з матеріалів, чутливих до шкідливого впливу навколишнього середовища. Це фасади з натурального і штучного каменю, а також облицювальної цегли. На такі фасади наноситься розчин з кремнеорганічною з’єднань, завтовшки від 5-7 мм до декількох см. Дані роботи проводяться за допомогою промислового альпінізму.

Усунення висолів – ще одна область, де потрібні послуги промислових альпіністів. Висоли – вицвілі ділянки цегляних стін, які рано чи пізно з’являються на будь-якому цегляній будівлі. Їх виникнення можна попередити за допомогою гідрофобізації. Якщо висоли вже з’явилися, їх усувають за допомогою спеціальної хімічної обробки. У будь-якому випадку, без висотних робіт не обійтися.

Промисловий альпінізм переймається тим фарбування фасадів, яка виникає у власників більшості будівель. Крім початкового нанесення фасадної фарби на етапі обробки будинку, для підтримки презентабельного зовнішнього вигляду будівля потрібно періодично фарбувати заново.

Промисловий альпінізм застосовується не тільки для зовнішніх, але і для внутрішніх робіт. Наприклад, прибирання атріумів – тобто центральних приміщень багатоповерхового будинку, що не мають стельових перекриттів і представляють собою високу шахту. Також потрібно проводити мийку і забарвлення перекриттів з використанням балок, що знаходяться під високими стелями ангарів, цехів та інших подібних будівель.

промышленный-альпинизм-03

Крім різного виду збиральних робіт, промисловий альпінізм широко використовується в будівництві та ремонті. Установка кондиціонерів і заправка їх фреоном, монтаж водостоків, скління, ремонт м’якої покрівлі – для всіх цих робіт промисловий альпінізм необхідний. Всередині будівель висотні роботи потрібні для ремонту внутрішніх водостоків та інших предметів, що знаходяться під стелею найвищої будівлі. Для утеплення будівель використовуються так звані «теплі шви» – вони теж робляться за допомогою промислового альпінізму.

У компанії «КОМПЛЕКС солюшенз» Ви отримаєте відмінно підготовлених промислових альпіністів, кожен з яких – професіонал у своїй сфері. Крім того, ас в потрібній справі – будь то миття і облагороджування фасадів, ремонт водостоків або установка кондиціонерів. Ви можете звернутися до нас як для проведення разових робіт, так і для періодичного, абонентського обслуговування. Останнє буде вигідніше для Вас, так як для постійних клієнтів передбачені спеціальні ціни на промисловий альпінізм і значні знижки. Ми працюємо з будь-якими будівлями – житловими, офісними, торговими і виробничими.

Наші фахівці мають всі відповідні дозволи на проведення висотних робіт

разрешение-на-высотные-работы

промышленный-альпинизм-04

ПРАЙС ЛИСТ

МИЙКА ВІКОН ТА ФАСАДІВ

Види робіт Ціна
Миття вікон (за метр кв.) від 25грн
Мийка важкодоступних і сильно забруднених вікон (за метр кв.) договірна
Миття фасадів (за метр кв.) договірна