РЕМОНТ ТА УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ

Утепление-фасадов

Ремонт фасаду

Ремонт фасаду житлового будинку – це вимушена необхідність, до якої нам доводиться вдаватися час від часу. Саме тому, серед послуг, які надає компанія «Комплекс солюшенз» особливе місце займає ремонт (з утепленням або без) фасадів як мало-, так і багатоповерхових будинків.

Ремонт забезпечує:

• надійний захист матеріалу несучих стін від атмосферних впливів;
• збільшують (навіть у варіанті без утеплення) теплоізоляційні характеристики стін;
• продовження терміну служби матеріалу стіни;
• забезпечує презентабельний зовнішній вигляд споруди – будь то малоповерхова заміська споруда або офісний центр.

Для останніх вибір якісного матеріалу для ремонту фасаду особливо важливий: презентабельна зовнішність бізнес – або офісного центру позитивно впливає і на збільшення доходу з орендної плати, і на статус компаній, що знімають в ньому приміщення.

 

Утепление-фасадов-02

Малоповерхові будівлі (котеджі, таунхауси, двох – і триповерхові багатоквартирні будинки) в не меншому ступені потребують того, щоб фасади їх були в порядку – вчасно відремонтовані, утеплені і пофарбовані: маючи куди меншим, ніж капітальні багатоповерхівки, початковим ресурсом міцності, вони повинні бути надійно захищені і від примх нашого клімату, і від надмірних тепловтрат.

Варіанти ремонтних робіт

Наша компанія пропонує наступні способи ремонту фасадів:

• штукатурка;
• фарбування;
• утеплення;
• роботи з виготовлення ліпнини;
• облицювання плиткою;
• монтаж сайдінгу і металлосайдінга, а також установка обрешітки під монтаж вагонки та інших облицювальних матеріалів.

Крім того, в список ремонтних робіт наші замовники можуть включити виготовлення відливів і укосів, ремонт і підновлення ліпнини, локальне фарбування декоративних елементів і т.д.

Крім того, ремонт може припускати і проведення робіт з утеплення фасаду – з використанням щільних мінераловатних теплоізоляційних матеріалів або кращого, на наш погляд, утеплювача – пінополістирольних плит.

Наші фахівці мають всі відповідні дозволи на проведення висотних робіт

разрешение-на-высотные-работы

Етапи ремонту

Як правило, наші клієнти замовляють не просто ремонт, а й підготовку стін фасаду до нього. Це може бути і видалення залишків штукатурки, шар якої став непридатним, і вирівнювання стін, і грунтування в два-три шари, після якого стіни легко можна пофарбувати, і монтаж обрешітки, використання якої дозволить відмовитися від вирівнювання.

Всі роботи, за рідкісним винятком, ми виробляємо в теплу пору року. Тільки при плюсовій температурі більшість оздоблювальних матеріалів зберігає свої фізико-хімічні характеристики, тільки «в плюс» можна якісно пофарбувати стіну, накласти, не поспішаючи (а значить – надовго) штукатурку і т.д.

Підготовчий етап змінюється власне ремонтним: штукатурення, фарбуванням, утепленням або монтажем сайдинга і обрешітки.

Етап третій – фінішна обробка: підновлення ліпнини (або монтаж з нуля), установка відливів і укосів, фарбування по другому або третьому шару. У випадку з сайдингом – монтаж добірних елементів, що виконують як захисну, так і естетичну функцію.

Вартість перерахованих варіантів ремонту фасаду залежить виключно від того, які роботи будуть входити в ваше замовлення, а також від вибору матеріалів для обробки, термінів, в які бажано завершити ремонт.

Зі свого боку будівельна компанія «Комплекс солюшенз» робить все, щоб послуги з ремонту фасадів будівель були доступні не тільки великим корпоративним замовникам, але і приватним особам. Завжди можна вибрати матеріал простіше або, припустимо, відмовитися від якихось робіт (за винятком обов’язкових, тих, використання яких передбачає технологія ремонту).

Утеплення фасаду

Утепление-фасадов-03

До недавнього часу питання утеплення фасаду багатоповерхових кам’яних, цегельних або бетонних будівель не мав відповіді. Але все змінюється – з’явилися технології, що дозволяють монтувати утеплення навіть із зовнішнього боку несучих стін – що куди більш практично і надійно, ніж внутрішнє утеплення.

Компанія «Комплекс солюшенз» пропонує вам ефективні, надійні і довговічні варіанти вирішення завдання зі створення теплого фасаду – з використанням сучасних матеріалів, за відпрацьованими методиками. це:

• легкий мокрий фасад;
• важкий мокрий фасад;
• тришарова система утеплення;
• вентильований фасад з утеплювачем.

Важкий і легкий способи мокрого утеплення відрізняються незначно: в першому випадку шар утеплювача обмежується спеціальної армуючої сіткою, на яку накладається штукатурка, у другому, завдяки невеликій товщині теплоізоляційного матеріалу, сітка не потрібна.

Тришарова система зовнішнього утеплення передбачає використання двох шарів армуючого потужного каркаса, між якими розташовується утеплювач.

У вентильованому теплом фасаді між утеплювачем, що монтується на стіну, і облицюванням є вільний простір.

Послідовність робіт з утеплення стін

Стіна вирівнюється, на неї монтується утеплювач, який прикривається штукатуркою або облицюванням. Підготовка включає не тільки вирівнювання, а й герметизацію швів і висушування стіни, а також грунтування – грунт виконує захисну функцію для матеріалу стін. Крім утеплювача і облицювання для зовнішнього утеплення застосовується ще вітрозахисний плівка – вона запобігає, нехай і частково, виморожування стін і проникнення до них атмосферної вологи, а також перешкоджає утворенню конденсату.

Утеплювач кріпиться до стіни спеціальними анкерами, а облицювання (якщо це не штукатурка) за допомогою кронштейна або на обрешітці, чий кріплення проходить крізь шар теплоізолюючого матеріалу.

Утепление-фасадов-04

Що вибрати: Утеплення всередині або зовні

Зовнішній спосіб вважається більш ефективним: він не краде простір усередині будівлі, не провокує появу висолів і виморожування матеріалу стін. Зате внутрішнє утеплення може проводитися в будь-який час року. Матеріали, за рідкісним винятком, використовуються одні й ті ж, хіба що вентильований внутрішнє утеплення не практикується.

Для внутрішнього утеплення застосовуються в основному середні по щільності утеплювачі, пароізоляція і, в обов’язковому порядку, лати, в осередках якої і розташовується утеплювач.

Матеріали для утеплення будівель

Основний матеріал для робіт є теплоизолирующий пінопласт і пінополістиролом. У мінеральної вати середня і висока щільність (для тришарових систем) значно зменшує пропускну здатність, а пінополістирол володіє значною жорсткістю і міцністю.