Шановні клієнти!

Наша компанія пропонує послуги з чищення килимів і килимових покриттів, а так же чищенні підлоги із твердим покриттям (ламінат, леноліум, таргет, наливні підлоги інше) Чистка проводиться із застосуванням екологічних матеріалів і за допомогою спеціального обладнання провідних світових виробників.


ЧИЩЕННЯ КИЛИМІВ ТА КИЛИМОВИХ ПОКРИТТІВ

химчистка-солюшен-02

Килими та офісні килимові покриття потребують належному і своєчасному догляді. Ворсинки килима приховують в собі безліч пилу, бруду і кліщів. Пісок, накопичуючись на підкладці килима, стає абразивом і сточує ворс, якщо бруд вчасно не видалити, то вона може викликати погане самопочуття і навіть захворювання у людей.

Хімчистку килимових покриттів потрібно робити мінімум раз на рік. Але якщо Ви довірите чистку килимових покриттів Нам, то Ви зможете позбутися від пилу накопиченого в ворсинках, продезінфікувати килим і освіжити його зовнішній вигляд.

В процесі еко-чищення килимів і килимових покриттів у Вашому офісі, зникають забруднення, піднімається ворс і пропадає ефект затоптанності, колір відновлюється, килим стають чистим і свіжим.

химчистка-солюшен

ЧИЩЕННЯ ТВЕРДИХ ПОЛІВ

До твердих підлогах відносяться натуральні кам’яні підлоги (мармур, граніт), підлоги, покриті паркетною дошкою, лінолеумом, вінілом, кахельною плиткою. Залежно від інтенсивності експлуатації всі тверді підлоги вимагають професійного догляду з певною періодичністю чищення та обробки – миття підлоги, включаючи використання професійної хімії та обладнання. В результаті правильного догляду підлоги набувають блиск – це підсилює ефект чистоти і презентабельності приміщення.

chem

Сучасні миючі, чистячі засоби у сукупності із захисними речовинами дозволяють відновити первісний блиск і структуру будь-якого підлогового покриття в Вашому офісі, квартирі, або заміському будинку.

Компанія «КОМПЛЕКС солюшенз» виробляє всі види робіт по очищенню, відновленню, захисту і підтримці твердих підлог в ідеальному стані.

Глибоке розмивання, миття, чистка підлоги виробляється з використанням роторної машини і Водосос (пилосос для збору води і вологого бруду) за допомогою кислотних або лужних засобів. Хімчистка покриттів полягає у видаленні плям різного роду, видаленні цементу, вапняних відкладень, а також перед нанесенням полімерів. Після чищення твердих підлог проводиться його полірування. При поліровці твердї підлоги видаляються розводи, що залишилися після миття – поверхня натирається до блиску.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ІЗ ЧИЩЕННЯ ТВЕРДИХ ПОКРИТТІВ

-глибоке хімічне очищення твердих підлог:
-хімчістка кахельної, керамічної плитки;
-глибока чистка лінолеуму, наливних підлог;
-Миття підлоги;
-покриття полімерами,
-чистка інших видів плитки для підлоги.

Нанесення захисного полімерного покриття. Для полегшення щоденного догляду за підлогами з лінолеуму, натурального каменю, паркету на них наносяться багатошарові полімерні покриття. Полімерне покриття захищає підлоги від абразивного впливу часток бруду, продовжує термін експлуатації підлоги, захищаючи його від пошкоджень. Нанесення на поверхню підлог захисного полімерного покриття надає підлозі додатковий привабливий вигляд протягом довгого періоду часу.

Натирання твердих підлог мастикою або поліролью. В процесі експлуатації підлогове покриття поступово зношується, тому його необхідно періодично оновлювати – натирати мастикою, поліролью. При натиранні паркету мастикою наша компанія використовує готову мастику на водній або безводної основи (в залежності від виду паркету). Використання таких засобів позбавляє від необхідності часто мити підлогу – досить протирати їх вологим мопом і періодично оновлювати поліруючий склад.

Приклад покриття полімерною плівкою і мастикою:

chem1

При замовленні послуг з прибирання квартир, прибирання офісів, промислових підприємств або післябудівельного прибирання роботи по хімчистці плитки для підлоги, чищення підлоги після будівництва будуть проводитися зі значною знижкою. Для постійних клієнтів знижка 10%

ПРАЙС

 

№ п/п Вид послуг Одиниці виміру Ціна
1. Хімчистка килимових покриттів (волога)    
1.1. Килимове покриття м2 від 35
1.2. Килими шерстяні м2 від 40
1.3. Суха чистка килимів вовняних м2 від 60
2. Проф. чищення м’яких меблів пос./м  
2.1. Стілець офісний Шт. від 50
2.2. Крісло офісне Шт. від 75
2.3. Стілець гарнітурний Шт. від 50
2.4. Крісло гарнітурне Шт. 200
2.5. Диван За 1 місце 200
3. Прибирання твердих покриттів    
3.1. Чистка-мийка твердих підлог м2 від 20
3.2. Нанесення захисного шару (полімерної плівки) м2 від 35
4. Чистка жалюзі пос./м  
4.1. Горизонтальні м2 договірна
4.2. Вертикальні м2 договірна
5. Чистка ігрових столів шт. договірна